Ворожіння на Андрія: творимо долю в домашніх умовах

9 Грудня 2011, 15:16

Буваєтаке, що йдеш в натовпі, а погляд зупиняється на конкретних людях, які йдуть назустріч. І в поле зору потрапляють не всі люди, а  лише деякі. На когось можна задивитись через красу, на інших - через підібраний одяг, ще на когось - через ню дивакуватість… Причин може бути мільйон. Але чомусь з натовпу ти дивишся не на усіх підряд, а на когось, хто тебе чимось зацікавив, приманив, зачаклував...

На Андрія дівчата бавляться у чаклунок, намагаючись вловити через сито долі бодай якийсь натяк на своє подальше майбутнє. Навіть ті, хто не особливо вірять в забобони і вибрики долі, ніколи не остерігаються чорних котів і не відганяють жінок з пустими відрами, в душі сподіваються: «А раптом…». 

З одного боку, це непоганий варіант розважитись та влаштувати дівич-вечір, а з іншого – все ж залишається шанс, що саме в цей день можна трішки привідкрити завісу до свого майбутнього і дізнатися, за кого ж вийдеш заміж. Адже в ворожіннях це найцікавіше. 

Звичай збиратись незаміжнім дівчатам на Андріївські вечорниці походить ще від часів, коли люди дотримувались дохристиянських обрядів та вірили у магічні ритуали. Проте з часом цей звичай перетворився на можливість гарно провести час подругам, а хлопцям трішки побешкетувати з усвідомленням того, що їм за це нічого не буде.

Є безліч варіантів ворожінь на Андрія. Всі вони дозволяють доторкнутись до чогось містичного та вищого, а також проявити фантазію. Адже важливо навіть не те, що вийде в результаті гадань, а те, як дівчина себе після цього налаштує. 

Свою долю та фантазію можна ловити за допомогою кількох методів.

Ворожіння за допомогою ланцюжка

Дівчина залишається одна в кімнаті та бере у праву руку золотий або срібний ланцюжок. Стискаючи ланцюжок у кулаці, дівчина має зосередитись на тому питанні, яке її найбільше цікавить. Це може бути і питання про майбутнього нареченого, і про кількість дітей, і про справи на роботі… Чітко уявивши, що саме цікавить, дівчина кидає ланцюжок на стіл і дивиться на фігуру, котра вийшла. Є різні інтерпретації фігур, найпопулярніші з яких:

Коло – у майбутньому складеться ситуація, для розплутання якої треба буде докласти багато зусиль;

Овал – непроста ситуація, яка однак не вимагатиме особливих втрат;

Рівна лінія – успіх та найсприятливіший час для здійснення своїх мрій;

Змійка – варто бути обачним і не довіряти людям навколо тебе;

Заплутаний вузол – чекайте інтриг;

Трикутник – ознака вдачі у справах;

Метелик або бантик – до побачень, кохання, а, можливо, й весілля;

Ланцюжок, що склався в якусь букву – чекайте на новий роман з людиною, ім’я якої починається на цю букву.

Проте найкраща інтерпретація – це та, котру дівчина сама відчуває і «бачить».

Ворожіння з дзеркалами

Узяти два дзеркала різної величини і поставити їх «обличчям» один до одного. Посередині треба розставити 3 запалені свічки. Біля півночі вимкнути світло, сісти обличчям до великого дзеркала і дивитись у нього поверх меншого. З цього моменту не можна промовляти жодного слова, озиратись і моргати (наскільки вистачить духу). У дзеркалі можна буде побачити щось сходе на коридор із свічками. І в цьому коридорі має з’явитись  суджений. Щоб ускладнити процедуру, подейкують, що дивитись в утворений коридор треба через склянку води.

Ворожіння на книгах

Один з найвеселіших способів ворожіння. Відповіді зазвичай настільки абстрактні, що їх можна після цього обговорювати годинами. 

Ворожіння полягає в тому, що береться будь-яка художня книга. Можна, звісно, і якийсь анатомічний атлас взяти для кращого результату. Загадується питання, називається номер сторінки і рядок зверху або знизу. Потім книга відкривається на відповідній сторінці, читається відповідний рядок і приходить щастя.

Ворожіння на кавовій гущі

Напевно, найстаріший спосіб ворожіння. Італійці переконують, що цей метод пішов саме від них ще з 18 століття. А поки італійці переконують, українські дівчата ворожать.

Отож, треба в кавнику або турці зварити каву. Перелити готову каву у світлу чашку з гладкими краями і насолоджуватись її смаком в компанії подруг. Цей процес можна розтягувати, обговорюючи результати ворожіння на книзі. Коли кава допита, чашку з гущою всередині різко перевертають на біле блюдце. Ворожіння проводять по тому, як кавові фігури розмістились в чашці. Фігури біля ручки означають людину, яка ворожить, її будинок, рідних. Праворуч від ручки – майбутнє, ліворуч – минуле. Якщо фігура знаходиться біля краю чашки, то очікуйте подій найближчим часом. Якщо ж фігура знаходиться на дні – подій ще треба трохи зачекати.

Ворожіння на нитці

Якщо є бажання дізнатись, хто з присутніх дівчат найшвидше вийде заміж, кожна дівчина бере по нитці однакової довжини і підпалюють її. Чия нитка згорить перша, та й заміж перша вийде. А ось якщо нитка гасне одразу, або на половину – то це не дуже добрий знак. 

Ворожіння на воску

Для ворожіння знадобиться воскова свічка. Її ламають на дрібні шматки, які кладуть в металеву дошку і розтоплюють над свічкою. Розтоплений віск дівчата швидко виливають в миску з холодною водою і дають волю своїй фантазії. Застиглий віск переважно застигає у дуже цікавих формах.

Ворожіння на цибулині

На Андріївських вечорницях на цибулинах пишуться чоловічі імена і ставляться у воду. Яка цибулина швидше проросте, так і зватиме майбутнього чоловіка.

Ворожіння з човником

В миску наливається вода і ставиться посеред темної кімнати. На краях миски чіпляються шматки паперу з написаними на них чоловічими іменами. Посередині опускають горіхову шкарлупку із запаленої в ній маленькою свічечкою. Таким чином цей човник, майже наосліп, керуючись лише своєю інтуїцією, що уособлює свічка, припливе до берега з іменем чоловіка,з яким судилось створити сім’ю. 

Ворожіння з чоботом

Від стіни до порогу дівчина переставляла свій чобіт і примовляла «Молодець, удівець, буду дівувати». Який варіант застане на порозі, те й чекає дівчину найближчого року. 

Ворожіння за допомогою кулінарної майстерності

Дівчата ліпили вареники або пиріжки. Воду для тіста дівчата носили ротом, а хлопці їх в цей час смішили. Кожна дівчина ліпила свій особливий вареник, після чого їх виставляли в ряд і кликали найближчого домашнього улюбленця. Чий вареник, чи пиріжок домашній улюбленець з'їсть, та дівчина перше вийде заміж. Але поки дівчатат не бачили, хлопці могли обмазати вареник горілкою від чого тваринка просто втікала.

Ворожіння на ім’я майбутнього чоловіка

Після того, як кофеїн розповсюдиться по всьому тілу, а вдома спалені вже всі нитки і свічки, час іти на прогулянку. Але цей час теж можна використати з користю. Треба просто підійти на вулиці до будь-якого перехожого та запитати чоловіче ім’я. Ім'я, яке назвуть, і буде іменем майбутнього чоловіка. Проте, варто бути обачним. Адже, якщо ви будете проводити цей спосіб гадання близько півночі, то можете наштовхнутись у відповідь зовсім не на чоловіче ім'я.

Ворожіння на сон

І от, коли час вже лягати спати, варто випробувати найправдивіше з ворожінь. Принаймні, 80% дівчат підтверджують його правдивість. На клаптиках паперу дівчата пишуть чоловічі імена, а один клаптик залишають пустим. Все це кладуть під подушку і пробують заснути після гадання на кавовій гущі. Зранку, ще перед тим як встати, дівчина має запхати руку під подушку і витягти один папірець. Ім’я, яке витягла дівчина і буде іменем Того Самого. Якщо ж дівчина витягла пустий папірець, то це означає, що доля або сама ще не вирішила, або хоче зберегти інтригу.

Та треба пам'ятати, що незалежно від слів у книзі чи підказок кавової гущі, до андрііївських ворожінь треба ставитися з почуттям гумору, адже Доля – це те, що створюємо ми самі. Ворожінням ми самі намагаємось створити чудо. І якщо все ж таки комусь вдається заглянути кудись Туди крізь шклянку з водою, варто пам'ятати, що навіть це створює інтригу і бажання жити повноцінним життям, а не сидіти осторонь в очікуванні долі.

 

Наталя Мойсеєнко

Коментарі (86)

  • абсолют

   11 Грудня 2011, 23:53
   Відповісти

   Якщо ти відшукала своє кохання, то жодне ворожіння вже не допоможе. Бо окрім ворожіння є звичайна доля. Хто чекав-той домігся.

   • дарья

    13 Грудня 2014, 08:48
    Відповісти

    а можна з 13 на 14 грудня гадати????

    • Діана

     12 Грудня 2018, 21:45
     Відповісти

     так можна я гадала!!

  • Ірина

   12 Грудня 2011, 21:36
   Відповісти

   а в мене дійсно все зійшлось. Гадала і на клаптиках паперу, і з бумажками, і з свічками... Весь час виходило, що скоро вийду заміж і чоловіка зватиме Олексій. Так і було. Через рік вийшла заміж за Олексія:)

   • Христина

    12 Грудня 2015, 20:25
    Відповісти

    В мене таке саме, тільки я з ланцюжком ворожила і вийшла буква В і через рік вийшла заміж за Володимира. І зараз дуже щаслива, навіть чекаю на дитину.

    • смерть

     13 Грудня 2018, 22:05
     Відповісти

     а одне ім'я чи багато?

   • Христина

    12 Грудня 2015, 20:24
    Відповісти

    В мене таке саме, тільки я з ланцюжком ворожила і вийшла буква В і через рік вийшла заміж за Володимира. І зараз дуже щаслива, навіть чекаю на дитину.

   • мери

    12 Грудня 2012, 19:29
    Відповісти

    на скільки папірцях потрібно написати імена?

    • Христина

     12 Грудня 2015, 20:27
     Відповісти

     На одинадцять папірців

    • Марточька))

     12 Грудня 2012, 20:28
     Відповісти

     на 11 ім*я і один пустий, той пустий то ніби тог їмені нема чи доля приготувала сюрприз

    • Віка

     12 Грудня 2012, 20:04
     Відповісти

     мери на 10 можна

     • мері

      12 Грудня 2012, 20:08
      Відповісти

      дякую.а коли саме потрібно гадати о 12.і перший який витягнеш той і буде так чи останій?

  • анна

   12 Грудня 2012, 17:06
   Відповісти

   я думаю що все справдиться

  • Петрина

   12 Грудня 2012, 17:35
   Відповісти

   гадання дійсно справджуються, деякі з них перевірила на власному досвіді:)

   • MERI

    12 Грудня 2012, 19:49
    Відповісти

    на скільки папірцях потрібно написати імена?

  • Альбіна

   12 Грудня 2012, 17:36
   Відповісти

   Петрина ти дура

  • Анютка

   12 Грудня 2012, 17:42
   Відповісти

   саме страшніше гадання це коло дзеркала казати " сужений ряжений приснись мені ряжений"

   • Лєра

    9 Грудня 2016, 21:55
    Відповісти

    Що стромно не радите?

  • оля

   12 Грудня 2012, 18:01
   Відповісти

   хуйня

   • Коля

    12 Грудня 2018, 18:58
    Відповісти

    Ну ти більша хуйня

  • Оле

   12 Грудня 2012, 18:24
   Відповісти

   а вот и нет. у моей сестры получилось, что сначала она забеременеет, а потом замуж выйдет. так и случилось )) вот и я сегодня собираюсь

   • меры

    12 Грудня 2012, 19:39
    Відповісти

    на скільки папірцях потрібно написати імена?

    • Лєна

     12 Грудня 2016, 22:40
     Відповісти

     На 13 папірцях треба писати

    • віка

     12 Грудня 2014, 23:12
     Відповісти

     на 12 папірчиках

   • Кристина

    12 Грудня 2012, 19:29
    Відповісти

    забеременеть сегодня собираешься?

  • оксана

   12 Грудня 2012, 19:23
   Відповісти

   Невирила ,сьогодни перевирем :-)

  • мері

   12 Грудня 2012, 19:28
   Відповісти

   на скільки папірцях потрібно написати імена?

   • Марія

    12 Грудня 2012, 19:35
    Відповісти

    на 10

    • меры

     12 Грудня 2012, 19:55
     Відповісти

     я читала що на 11.а ще що хоч на скилькох. а на скилькох точно.

  • Ірина

   12 Грудня 2012, 19:29
   Відповісти

   надіюсь справдится!

  • соня

   12 Грудня 2012, 19:36
   Відповісти

   це все фігня повна.не вірте нікому і нічому

  • юлія

   12 Грудня 2012, 19:47
   Відповісти

   Думаю що все це правда,але цієї ночі перевірю

  • Жанна

   12 Грудня 2012, 22:05
   Відповісти

   Фігня а чи ні.... А погратись можна... Ніхто ж нічого поганого не робить тим що лягаючи спати ложить собі під подушку якісь папірці. А от з дзеркалом то якто кажуть уже фігня.... Страшновато трохи)))))))

  • Света

   12 Грудня 2012, 22:11
   Відповісти

   хух) удачі усім)))

  • Светланка

   12 Грудня 2012, 23:24
   Відповісти

   Сьогодні спробую з папірцями.Але не дуже в це вірю.

  • Лана

   13 Грудня 2012, 10:00
   Відповісти

   півночі переставляли чоботи. Я перша!!! Все, біжу вибирати весільну сукню ))

  • юліанна

   10 Грудня 2013, 21:57
   Відповісти

   на мою думку, треба вірити в усе це, але є твоя доля і так як ти це все захочеш так і воно буде...нагадала-нагадала і в це віриш, але якщьо ти зміниш сама то цього не буде щьо ти нагадала...........

  • Коліандр

   12 Грудня 2013, 21:43
   Відповісти

   А на дівчат можна гадати? А то начитався коментів та й собі захотілось взнати майбутнє.....

  • Rjksfylh

   12 Грудня 2013, 21:44
   Відповісти

   ))))

  • Оксана

   12 Грудня 2013, 22:02
   Відповісти

   Збулося)))

  • Katrin

   12 Грудня 2013, 22:04
   Відповісти

   Я ще чула, що якого ти числа народилася, на стількох папірцях і треба писати імена. А ще чула що на 11-х, а дванадцятий повинен бути пустий. Але не знаю як правильніше.........

  • Іра

   12 Грудня 2013, 22:18
   Відповісти

   Років зо 3 назад, ми з сестрами гадали на варениках, чий перший з'їсть вареник собака, той перший і вийде заміж. Дві мої сестри вже одружились, в тій послідовності якій було зїдено))

  • Ася

   13 Грудня 2013, 17:42
   Відповісти

   хахх))спробуємо** =)

  • Анастасия

   12 Грудня 2014, 18:24
   Відповісти

   Круто,спробуэмо може вийде!!

  • Руслана

   12 Грудня 2014, 18:24
   Відповісти

   12грудня 2014 я раджу усім попробувати ворожити я уже пробувала і була дуже задоволина

  • Наташа

   12 Грудня 2014, 19:37
   Відповісти

   Спробую

  • Наташа

   12 Грудня 2014, 19:39
   Відповісти

   Напишіть в кого здійснилося

  • іра

   12 Грудня 2014, 20:57
   Відповісти

   Я того року гадала на папірцях і це здійснилося через місяць

  • соня

   10 Грудня 2015, 00:36
   Відповісти

   Хмммм,цікаво треба спробувати)))+

   • Олександра

    12 Грудня 2015, 20:38
    Відповісти

    Ще ворожать так, береться кільце золоте або срібне привязується на нитку береш за нитку та тримаєте над порожньою чашкою не рухаючи рукою, і скільки разів вдариться кільце об чашку, через стільки років вийде заміж. Саме так я і вийшла заміж у 25 років мені кільце стукнуло 5 разів

    • ksyha

     13 Грудня 2015, 01:15
     Відповісти

     Ворожила так,але кольцо взагалі не стукнулось ні разу, що це означає?

     • maria

      13 Грудня 2016, 01:13
      Відповісти

      v menu toz tak ne styknylo nirazy,robula tak 4 razu.nifiga!

  • Маша

   12 Грудня 2015, 20:28
   Відповісти

   Сьогодні попробую :)

  • Лея

   12 Грудня 2015, 20:56
   Відповісти

   Ми з подругами ворожили так, кожна приготувала пиріжок ,а потім ми вийшли на вулицю і відпустили собаку,чийого перший зїсть та і перша вийде заміж і так далі, і одна з нас вже вийшла заміж , так як і нагадали.Чекаємо продовження.

  • Аня

   12 Грудня 2015, 21:36
   Відповісти

   На мою думку, якщо людина в це повірила то вона внушає собі що так воно має бути. І будь якими силами до цього йду. Так усе виходить!

  • малишка

   13 Грудня 2015, 00:30
   Відповісти

   Це все лош піздьош і правакация

  • Валерія

   13 Грудня 2015, 07:21
   Відповісти

   Беррем на кажому лесточку пишем ім'я і на следуючій день якісь листочок відкриваємо і там буде твій майбутній чоловік

  • Анастасія

   13 Грудня 2015, 07:48
   Відповісти

   Дякую Я коли проснуласъ витягла папірець не піглядаючи з його іменем . Я не повірила я знову перемішала і поклала під подушку і витягла знову його ім'я ) Це моя ДОЛЯ

  • Andrianka

   13 Грудня 2015, 08:54
   Відповісти

   А можна з 13 на 14 гадати?

  • Олена

   13 Грудня 2015, 09:11
   Відповісти

   чи можна гадати з 13 на 14 грудня?Якщо так гадати то що незбудеться?

  • Наталя

   13 Грудня 2015, 15:06
   Відповісти

   Думаю що гадати можна лише для розваги. А не свято вірити у все що вийде.

  • Лєра

   9 Грудня 2016, 21:15
   Відповісти

   Я фігєю фігня але правда

  • Лєра з

   9 Грудня 2016, 21:41
   Відповісти

   Якщо збудецься я буду насьмом небі від щасця треба попробувати з ланцюжкам а то з дзеркалами стррьоно?

  • Лєра

   9 Грудня 2016, 21:52
   Відповісти

   Я чула якщо гадати на дзеркалах і нете щочь зробити буде біда вожна духів визвати не раджу стромно ! І цівсі гаданія щось мені не подобаюцься бо я вірю у потой міча і коли блисько лих я бачу дивні знаки найбільше ці знаки можуть роиходити у віснв!

  • Оксана

   12 Грудня 2016, 16:05
   Відповісти

   Що треба зробити, щоб хлопець розлюбив і знайшов іншу?

  • Крістіна

   12 Грудня 2016, 18:25
   Відповісти

   А обов'язково перед тим, як гадати на папірцях потрібно гадати на кавовій гущі?

  • Катя

   12 Грудня 2016, 20:09
   Відповісти

   А ось тут багато цікавих фактів з історії свята, а ще є декілька надано цікавих. http://dumaj.cv.ua/ua/vorozhinnya-na-andriya-yak-bukovynkam-znajty-svogo-sudzhenogo/

  • Тетяна

   12 Грудня 2016, 20:10
   Відповісти

   А мусову всі чо можна 1…?

  • Дарина

   12 Грудня 2016, 20:43
   Відповісти

   Я гадала з подругами ще в 2000 році і витягла колечко і бутилку.в 2001 вийшла заміж за хлопця і з часом він почав пити..тепер просто алкоголік. Так що якась доля правди в тих ворожіннях є

  • Крис Ли

   12 Грудня 2016, 20:58
   Відповісти

   Я ворожила на папірцях - витягувала 3 імена підряд замість одного. Впродовж року зустрічалась з хлопцями, які мали ті ж імена, які я витягнула. Чому 3 - бо це моє улюблене число. А 2 роки тому витягнула тільки один папірець. Тому, коли зустріла хлопця з таким іменем - вже наперед знала, що вийду за нього заміж. Я вам скажу, дівчата, легше сказати: "ФІГНЯ" і тому подібне, ніж витратити 5 хвилин на те, щоб на аркуші паперу написати імена і порвати його на частинки. А ще ворожила на дзеркалі. Тільки нас було багато дівчат і хто ворожив - залазив із дзеркалом в руках під стіл і закривав очі, а одна дівчина сідала на стіл і задавала тій дівчині, що під столом різні запитання. А потім, коли набридало, питала в неї: - "Хочеш побачити свого майбутнього чоловіка в дзеркалі? То відкрий очі!" Дівчина під столом мала розплющити очі і подивитись в дзеркало. От тоді було страшно, бо дехто з дівчат бачив або свиняче рило, або ще страшніші речі. Але кілька дівчат все-таки побачили обличчя хлопців.

   • Ольга

    10 Січня 2017, 20:37
    Відповісти

    А що побачили ви в дзеркалі?

    • Крисля

     12 Січня 2017, 13:48
     Відповісти

     не лазила)

  • надія

   12 Грудня 2016, 21:02
   Відповісти

   я вороила із подрукою минулого року, їй вийшло по чоботах, що вона перша вийде заміж. З-під подушки витягла ім"я Андрій. По колечку вийшло, що першу народить дівчинку. Зараз вона вийшла заміж, її чоловіка звати Андрій, пів року тому народила дівчику)

   • Ірина

    12 Грудня 2016, 21:17
    Відповісти

    А як це гадати,що якої статі буде дитина і чи по зальоту вийдеш заміж?

   • Ірина

    12 Грудня 2016, 21:17
    Відповісти

    А як це гадати,що якої статі буде дитина і чи по зальоту вийдеш заміж?

  • Руслан

   12 Грудня 2016, 21:19
   Відповісти

   А хлопцям такий самий варIант ворожiння на папiрцях можна спробувати зробити?))) Ворожити потрiБно в нiч в 12-ого на 13-е?

  • Василина

   12 Грудня 2016, 21:31
   Відповісти

   Так сьогодні потрібно

  • Марія

   12 Грудня 2016, 22:05
   Відповісти

   а ворожити потрібно до 12 год чи після?

  • Оля

   12 Грудня 2016, 22:59
   Відповісти

   А это правда?

  • Іришка

   13 Грудня 2016, 00:39
   Відповісти

   Шось слабо в це все віриться((

  • міла

   13 Грудня 2016, 10:52
   Відповісти

   скажіть чи можна гадати з 13 на14

  • Яночка

   13 Грудня 2016, 18:32
   Відповісти

   Аце можна гадати на папері з 13 на 14 .

  • марічка

   2 Березня 2017, 21:07
   Відповісти

   А можна галати на папері

  • софія

   9 Грудня 2017, 23:56
   Відповісти

   Папірці неможна рахувати

  • Іванна

   12 Грудня 2017, 23:19
   Відповісти

   Гадалка того року на бумажках и витянула ім'я "Денис". Зараз зустрічаюсь зі своїм Денисиком і доволі щаслива)

  • Владислав

   21 Березня 2019, 23:23
   Відповісти

   Пiдскажiть будь ласка що це таке я побачив у своэi дiвчини 13 свiчок на столi 3 в центрi i 10 покругу тих трьох щось це може означати що там вiдбувалося для чого потрiбно було аш 13 це шо приворот чи магiя якась???? Поможiть...

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Тетяна Кушпет, Ольга Кушпет, Віра Поліщук

Проекти: "Купол", "Італійське подвір'я"

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов