Готель за 90 годин

26 Січня 2011, 12:12

У китайському місті Чанша будівельники умудрилися спорудити висотку з назвою Ark Hotel трохи менше, ніж за шість діб. 


Усі найбільші споруди на Землі будувалися десятиліттями або навіть століттями. Велика піраміда Хеопса споруджувалася близько двадцяти років, Кельнський Собор - двісті двадцять сім років, будівництво Собору Святого Сімейства в Барселоні розпочалося в 1882 році і продовжується досі.

 
Звичайно, готель Ark Hotel, побудовану цього літа в китайському місті Чанша, навряд чи хтось назве одним з найвеличніших споруд у світі. Але він все ж таки потрапить в історію будівництва. І не за свої архітектурні достоїнства, а за неймовірну швидкість, з якою цей готель був зведений. 


Каркас цїєї пятнадциповерхової будівлі був зібраний всього за сорок шість годин, а інші дев'яносто годин пішло на зовнішню і внутрішню обробку Ark Hotel. Будівля зведена повністю зі збірних матеріалів, своєрідних будівельних напівфабрикатів, заготовлених заздалегідь. Але все одно швидкість китайських будівельників просто вражає. 

А хто сумнівається в надійності і стійкості конструкцій Ark Hotel, напевно, цікаво дізнатися наступний факт про цей будинок. Він розрахований на землетрус з магнітудою в дев'ять балів за шкалою Ріхтера. 


Враховуючи такі темпи спорудження будівель китайцями, Піраміду Хеопса вони б звели за пару тижнів, Кельнський собор - за півроку, а в повністю збудованому соборі Саграда Фамілія архітектор Гауді встиг би постаріти. Навіть важко уявити наскільки швидко китайські будівельники могли б збудувати львівський стадіон до Євро 2012.

Коментарі (4)

  • Іра

   26 Січня 2011, 16:22
   Відповісти

   Не хотіла б я в цьому готелі мешкати)

  • Ірі

   27 Січня 2011, 16:16
   Відповісти

   Класне відео. А чого не хотіли б жити? Думаєте раз оперативно то не довговічно? Кажуть, що нема постійніших речей ніж тимчасові.

  • СашОК

   27 Січня 2011, 16:24
   Відповісти

   "Навіть важко уявити наскільки швидко китайські будівельники могли б збудувати львівський стадіон до Євро 2012" - це супер ремарка у вас вийшла :)

  • некитайка

   27 Січня 2011, 18:37
   Відповісти

   китайці рулять )))

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Любов Федоренко

Проекти: "Цукерня"

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов