Китайський Новий рік у Львові-2017: 27 по 29 січня

26 Січня 2017, 14:10

Уже шостий рік поспіль львів’яни та гості міста матимуть можливість побувати на Міжнародному фестивалі  «Китайський Новий рік у Львові - 2017».

Львів пізнає культури різних народів. Доброю традицією для міста стало святкування Нового року за Східним календарем. Відтак, уже шостий рік поспіль львів’яни та гості міста з України та з-за кордону зустрінуться на Радісному Святі весни, Міжнародному фестивалі «Китайський Новий рік у Львові-2017».
Ініціатором Міжнародного фестивалю «Китайський Новий рік у Львові-2017» традиційно є Міжнародна громадська організація «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва».
Цьогоріч фестиваль триватиме з 27 по 29 січня та охопить локації по всьому місту. Впродовж трьох днів у центрі Львова – на площі Ринок – на відвідувачів чекатимуть лазерне шоу, видовищна хода «живих» вогняних драконів, розважальна програма від відомих героїв китайської культури, майстер-класи з традиційного китайського кунгфу, а у нічних клубах, ресторанах та кав’ярнях відбуватимуться китайські новорічні вечірки.
Під час фестивалю працюватиме ярмарок, де будуть презентовані страви китайської кухні. Відвідувачі матимуть нагоду скуштувати традиційні новорічні пельмені та шашлики від китайських шеф-кухарів.

Ініціатором фестивалю «Китайський Новий рік у Львові-2017» є Міжнародна громадська організація «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва».

Цьогоріч фестиваль триватиме з 27 по 29 січня та охопить локації по всьому місту.

Впродовж трьох днів у центрі Львова – на площі Ринок – відвідувачам обіцяють лазерне шоу, видовищну ходу «живих» вогняних драконів, розважальну програму від відомих героїв китайської культури, майстер-класи з традиційного китайського кунгфу. А у нічних клубах, ресторанах та кав’ярнях відбуватимуться китайські новорічні вечірки.

Під час фестивалю працюватиме ярмарок, де будуть презентовані страви китайської кухні. Відвідувачі матимуть нагоду скуштувати традиційні новорічні пельмені та шашлики від китайських шеф-кухарів.

Коментарі (0)

  Коментувати

  Ім'я*
  Коментар*
  Код*
    

  Думки експертів

  Особистості

  Вардкес Арзуманян

  Проекти: «Тарон», «Кентавр», “Mons Pius”, "Шампанерія Х&Х"

  Анонси

  Новини партнерів

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов