31 березня гранд-фінал конкурсу «Міні-принц та принцеса Львова-2013»

28 Березня 2013, 13:45

31 березня у приміщенні Львівської обласної філармонії на жителів та гостей міста чекає дійство-казка – гранд-фінал конкурсу «Міні-принц та принцеса Львова-2013».

З-понад 100 маленьких учасників, що взяли участь у масштабних кастингах та відборах, у гранд-фіналі конкурсу краси, моди і таланту на сцену Львівської філармонії вийдуть близько 40 дітей з усіх куточків Львівщини. Вони змагатимуться за титул «Принца» та «Принцеси». Переможці конкурсу матимуть право представити Львів та, зокрема, Україну на міжнародних і європейських дитячих конкурсах краси.

На гостей свята чекатиме захоплююча постановка «Вогні великих міст» від режисерів дійства, театру танцю «Мадрін». У театральній міні-постановці діти виходитимуть у стилях жителів провідних європейських та світових міст, зокрема, Львова, Відня, Чікаго, Лос-Анджелесу. Кульмінацією стане останній вихід у стилі Нью-Йорка від відомого всеукраїнського бренду дитячого одягу «Пара Solo». Також діти продемонструють свої таланти. Відтак, глядачі побачать майбутніх зірок естради, кіно та fashion-індустрії, а, також, футболу, боксу, спортивної та художньої гімнастики.

Приємним подарунком для львів’ян стануть захоплюючі виступи представників продюсерського центру «Парадіз» (м. Київ), фіналіста телевізійного проекту «Голос.Діти», українського «Джастіна Бібера» – Нікіти Кіоссе та представниці України на «Дитячому Євробаченні-2011» Kristal (Христини Кочегарової). Особливою родзинкою святкового вечора стане спільний виступ української співачки Олесі Киричук та вихованців продюсерського центру «Star school».

Довідка

Контактна особа: Володимир Місяйло, 097-845-06-20; Анастасія Хрищук, 063-933-2005.

Kava, за матеріалами Львівської міської ради

Думки експертів

Особистості

Вардкес Арзуманян

Проекти: «Тарон», «Кентавр», “Mons Pius”, "Шампанерія Х&Х"

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов