"Нічний Львів" у палаці Бандінеллі: 16 березня о 20.00

5 Березня 2012, 21:02

Львів'янам та гостям місто пропонує нічні екскурсії музеями. В рамках проекту «Нічний Львів» 16 березня о 20.00 год.  у палаці Бандінеллі відбудеться показ уривків вистави «Оскар і рожева пані». Глядачам запрезентують Листи від Оскара. 

Повість «Оскар і рожева пані» одного із найвідоміших сучасних драматургів Франції Еріка-Емманюеля Шмітта, вже сьогодні перекладена на безліч мов та поставлена на сценах найвідоміших театрів світу, і от тепер – ще й на українській сцені. Найглибша філософія, найскладніші питання буття і смерті у простій та легкій формі дитячого сприйняття, із щирою безпосередністю та дотепністю – все це у невеличкій хроніці листування з Богом. Хоча правильніше, напевно, – «листів до Бога», бо ж зв’язок лише односторонній.

«Вже сьогодні нічні екскурсії стають ще  однією туристичною цікавинкою Львова.   Так культурне життя Львова продовжується до глибокої ночі. Традиційно у місті  двічі на рік у липні та листопаді проходить промоційна акція «Нічний Львів». В рамках цієї акції щомісяця у вечірній час у музеях міста будуть проходити різноманітні театралізовані дійства», -  розповіла заступник керівника відділу промоції міста ЛМР Марта Іванишин.

Режисером  театралізованого дійства є директор Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса Олексій Кравчук. Організовує нічну екскурсію в музеї відділ промоції ЛМР.

Як повідомляють у відділі промоції ЛМР, після вистави гості та мешканці міста матимуть змогу переглянути експозиції музею.   

Для того щоб взяти участь у театралізованому дійстві потрібно акредитуватись на сайті www.lviv.travel або за тел. 297-57-80. 

Довідка

Проект «Нічний Львів» проходить у місті двічі на рік у липні та листопаді, близько 30-ти безкоштовних нічних екскурсій, театралізованих дійств, мистецьких перформансів,  в музеях, театрах, галереях відбуваються для гостей та мешканців міста.

Нагадаємо, проект стартував минулого року в грудні, в якому взяли участь близько 3 тис. відвідувачів та відбувалось 30 безкоштовних нічних екскурсій та театралізованих дійств в музеях, театрах, галереях міста.

 

Kava, за матеріалами Львівської міської ради

Думки експертів

Особистості

Василь Савчишкін

Офіціант у "Шампанерії Х&Х"

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов