ТОП-10 вікендових міст Європи. Львів - третій

10 Липня 2008, 14:131 місце - Гент, Бельгія. Одне з найбільших міст у Західній Європі кінця Середньовіччя. Досі на берегах вузеньких каналів розташовані старі будівлі, наповнені духом минулого. Приваблює і Белфорд — готична вежа-дзвіниця, символ свободи городян, повсталих у XIV столітті.


2 місце - Ла-Рошель, Франція. Багато хто знає про це місце завдяки роману Олександра Дюма «Три мушкетери». Зараз тут можна безкоштовно взяти напрокат велосипед та проїхатися до міського порту, завжди готового пригостити найсвіжішою рибою, або пляжу.


3 місце - Львів, Україна. Маленькі затишні кав’ярні цього міста можуть змагатися навіть із віденськими. А вулиці та архітектура нагадають про Прагу.


4 місце - Валенсія, Іспанія. У легендах та пам’ятниках мистецтва цього міста до наших днів збереглася багата історія. Сліпуча будівля «Місто мистецтв та науки» вразить поєднанням архітектурних стилів. Це символ міста.


5 місце - Кельн, Німеччина. Величний Кельнський собор знає майже кожен, але не всі бачили ультрасучасний Музей Людвіга з його колекцією мистецтва XX ст. та музей шоколаду, який славиться шоколадними фонтанами.


6 місце - Утрехт, Нідерланди. Собори й готичні церкви надають цьому місту особливого колориту. Консерваторія та безліч музеїв не можуть не зацікавити мандрівників, як і постійні міжнародні ярмарки.


7 місце - Ґетеборг, Швеція. Avenyn — головна вулиця Ґетеборгу, найпопулярнiше місце прогулянок і розваг городян та туристів. Якщо в місті відбувається якась подія за участю знаменитостей, то їх завжди можна побачити тут.


8 місце - Белград, Сербія. Тут знаходяться храм Святого Савви (найбільша церква на Балканах), Калемегдан з Белградською фортецею та інші пам’ятки культури.


9 місце - Болонья, Італія. У середні віки в цьому місті було близько 180 веж, які додавали йому особливого вигляду, зараз їх залишилося усього дві, але й вони приваблюють туристів. За різноманіття та дешевизну кулінарних виробів Болонью прозвали товстухою, та ще й вченою — за найстаріший університет Європи.


10 місце - Ставангер, Норвегія. 900 років історії цього міста залишили свій відбиток. 2008 року Ставангер вибрали європейською культурною столицею.


Kava, за матеріалами КуПол та День

Коментарі (8)

  • Катя

   5 Жовтня 2008, 20:54
   Відповісти

   Таки дійсно наше місто увішло у десятку кращих НОВИХ Європейських туристичних міст. Ось вам и першоджерело - http://www.timesonline.co.uk/tol/travel/holiday_type/breaks/article3370261.ece Якщо чесно, дуже приемно здивована :)

  • Підозрілий

   11 Липня 2008, 12:56
   Відповісти

   Авторе, скіко Вам Садовий заплатив, щоб Ви Львів на третє місце всадили? Тіко прошу не витирайте мій відзив

  • ДАДА

   16 Липня 2008, 16:35
   Відповісти

   Ага, якусь би конкретну сцилку, звідки така інформація. Бо шось не дуже віриться.

  • Львівський

   16 Липня 2008, 23:01
   Відповісти

   Це справді реально Львів є 3-ім, слухав сьогодні по-радіо. Це і не дивно, що ми маєм таке високе місце. Наша мерія незалежно який в нас мер був завжди старалась зробити наше місто туристично привабливим і це як я бачу їй вдалось.

  • Вова

   24 Липня 2008, 11:07
   Відповісти

   Думаю ПР відділ Садіка постарався щоб Львів туди потрапив. За Куйбіди такого не було.

  • львів'янка

   31 Липня 2008, 10:02
   Відповісти

   вірю, що це так, дуже пишаюсь цим, бо Львів вартує такої відзнаки. Чим більше буде туристів у нас, тим гарнішим і привабливішим буде наше місто

  • Олена

   13 Квітня 2013, 18:50
   Відповісти

   Я відвідувала Львів влітку 2010 року. Саме в той час місто готувалось до Євро. Ремонтували дороги центральних вулиць, все було, наче в руїнах. Але це не затьмарювало краси цього чудового "міста Левів". А мешканці міста дуже люб'язні і раді туристам!!!

  • Аня-дочка Олени.

   13 Квітня 2013, 19:01
   Відповісти

   Коли мені було 7 років, я їздила з мамою у Львів. Мені там дуже сподобалось. Особливо карусель біля оперного театру. Ще ми обідала в Пузатій хаті. Там дуже смачно готують. У Львові є багато парків з цікавими качелями. Там класно!!!!

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Любов Федоренко

Проекти: "Цукерня"

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов