Львівський секонд

1 Січня 2008, 00:17

Секондів у Львові зараз навалом. „Все за 7 гривень” і тому подібні маленькі магазинчики розкидані усіма районами. Відшукати в них щось оригінальними, в принципі, неможливо. Є ще галімий секонд біля нового ЦУМу, але туди їздити взагалі не варто. Даремна трата часу, бабок і сил. Точки на краківському і привокзальному ринках є більш цікавими. Біля привокзального є секондний єврошоп, де можна затаритись більш-менш нормальним сорочками і футболками. Поруч присутній взуттєвий секунд, у якому відшукати щось добре, окрім якихось порваних сандаликів і кросів схожих на бумеранг нереально. На самому привокзальному існує точка, де час від часу, з’вляються офігенні кроси. 100-130 гривень і вони на ваших ногах. Існують 2 магазину „Планета секонд-хенд”. Здається. Це ті, що я бачив чи бував, брехати не буду. Один на Володимира, другий на Санта-Барбарі. Товар там привозять в п’ятницю і відповідно ціна з 30 гривень за кілограм до наступної п’ятниці опускається до мінімальної. Щоправда, вибирати там немає чого. Там ніби усе зручно, все на вішаках, але чогось не вистачає. Чи то штин від лахів, чи атмосфера якась не та, чи то просто пузаті тьоткі- домогосподарки зі своїм виводком псують усю картину. Чи це боязнь закритого простору? Фіг його знає. Вибирати немає з чого і толку що це все розвішано, тіпа акуратно.

На Санта-Барбарі існує ще один піднебесний секонд, де минулого року можна була затаритись за 5-10 гривень шикарними і оригінальними футболками, светрами і куртками. Але зараз більшість з того, що там є, придатне лише для миття підлог в якійсь совковій столовці. Сихівський секонд – це Мекка для тих, хто любить вдягатись. Вторинний рай з оригінальним лахами, не рідко за смішну ціну. Тут є все або майже все. І ціни від А до Я. Оригінальні фірмові речі, нові, уцінені, неношені. Від плавок до палаток, спальних мішків, телевізорів, плеєрів. Єдиного чого тут ще немає, так це секонду з секс-шопів. Камуфляж різних армій і родів військ. Гади. Різноманітні ремені. Єдиноекземплярні у Львові сумки та рюкзаки. Для себе тут відшукають лахи усі – від гопніків і гопих, панків, готів, рокерів, металістів, реперів, хіппі до зразкових дружин і домогосподарок клерків всяких офісів. Деколи, пантові домогосподарки, з нульовим знанням іноземних мов, ледве не попадаються на англійські приколи. Одна правильна тьотка ледве не купила футболку з надписом „I’m super bitch. Fuck me!!!”. Бачили б ви її обличчя, коли їй пояснили напис Часто разом з сихівськими продавцями на оптові закупки приїздять дяді і тьоті з Південного. Роблять на ксероксі бірочки. І секундні лахи видають на Південному за те, чим в принципі вони є, але за значно ширшу і вищу ціну. Така ж система існує і на самому сихівському секонді. На флангах базару стоять найдорожчі точки. Особливо, в напрямку від Іскри, після новозбудованої багатоповерхівки, знаходиться черпашки з найдорожчими і переважно чистими речами. Зазвичай, вони куплені тут же на місці, але за значно нижчою ціною. Для стіляг і стіляжок тут море сорочок джинсів, футболок, светрів біжутерії, сумок. Зрозуміло, що тут переважає жіночий асортимент. Сюди частіше заходять круті мени і вумени з печатками і новими зубами у пошуках дешевої, але якісної фірми. За усім тим райським пошуком лахів для власного вжитку, час від часу, класно спостерігати, як дєвушкі у рожевих спідничках та гламурних штучках, з купою перстнів на пальцях і манікюрах на нігтях, риються у горах спідниць, бюстгальтерів, футбол очок, светриків та іншої тканинної продукції. І де їх гонор, панти та інша закомплексована фігня свєтскіх львіц? У маєчці з різними цацками-пєцками. Ось де. Єдине, чого я не можу відшукати на Сихові, так це цікавих светрів. Вони там бувають, але лише раз у рік, певне. Всі інші, так розтягнуті вверх і вниз, ліворуч і праворуч американськими акселератами з гамбургерами в зубах, що у них може ходити тільки Кінг-Конг. Добре, що Львів дасть секондну фору будь-якому місту України у сфері оригінального зовнішнього вигляду. І навіть Києву з його розпальцьованими бутіками. Це не може не тішити. А фанатам драйвого секунд-хенду можна порадити з’їздити до Стрия (менші ціни і також багато цікавих штучок). Або ж у оповитий легендами і законспірований суперсеконд у Дрогобичі. Hande hoch! Second forever! Цікавих пошуків і гарних знахідок.

Razer Dream

Коментарі (1)

    • 16 Січня 2010, 13:05
      Відповісти

      "...Є ще галімий секонд "Єврошоп" біля нового ЦУМу, але туди їздити взагалі не варто. Даремна трата часу, бабок і сил..." - і обслуговування препаскудне !!!

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Руслан Сорочинський

Кухар проектів: кафе-бар “Троянда”, ресторан “Спліт”, ресторан “Прага”

Анонси

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов