Святкова пампухоманія

28 Грудня 2010, 09:14

З маком, повидлом, вишнями і не тільки. Круглі та майже круглі. М’які, посипані цукровою пудрою, яка обов’язково липне до рук. Пахнючі та Різдвяні. Багато-багато. Звісно ж, це пампухи. Звісно ж, це Свято Пампуха у Львові.

Скуштувати пампухів на рік уперед можна буде на святі Пампуха, що вже вчетверте проходитиме у Львові. Конкурси, ворожіння, ігри та веселощі – розважитись зможе уся родина. “Головним для нас є зробити це свято справді родинними. Тому й буде багато родинних конкурсів. Наприклад, потрібно буде представити своє родинне Різдво на сцені”, – говорить пані Пампухова Тетяна. Жінка вже четвертий рік поспіль є ведучою Свята. Пані Пампухова не дарма отримала таке прізвисько, признається, що так як вона, ніхто не любить пампухів.

Серед конкурсів Пампуховового Свята - і конкурс компліментів на найкращий опис пампуха, і вгадування його начинки, і ворожіння для незаміжніх дівчат – з якою начинкою молодиця скуштує пампух, таким для неї і буде 2011 рік.

Цьогоріч багато конкурсів буде присвячено дітям. Поки батьки поїдатимуть пампухи та насолоджуватимуться п’янкими трунками та узваром, діти випікатимуть свої – без тіста і начинок. Також серед конкурсів-фаворитів – конкурс на найкращу галицьку господиню. Пані Пампухова розповідає, що минулого року нею стала жінка, яка й не мала наміру перемогти, просто прийшла, аби поділитись рецептом своїх пампушків та дати можливість львів’янам та гостям міста їх скуштувати. М’яке тісто та смачнющі начинки настільки заворожили людей, що ті проголосували саме за неї.

“До слова, за статистикою минулих років, найпопулярнішими були пампухи з начинкою з рожі та маку”, - ділиться підсумками минулорічних святкувань "тато" свята Андрій Сидор. Також автор Пампухоманії розповідає про конкурс, який цьогоріч відбуватиметься уперше: “Оскільки Свято Пампуха припадає на 8 та 9 січня, то й конкурс для іменинників цих днів повинен бути особливим”. Тож запрошує усіх Марій та Степанів неодмінно відвідати святкування та позмагатись із своїми тезками у спеціально придуманому для них пампухововму конкурсі.

Та найголовнішим конкурсом святкування буде конкурс на найшвидше поїдання пампухів. Минулорічні переможці уже стали народними героями, адже не кожен може з’їсти стільки солодкої випічки. Тих, хто відчуває себе у силі, організатори Свята запрошують відвідати цьогорічне дійство – голодними звідти Ви точно не вийдете!

Наталія Іскра

Коментарі (2)

  • гість

   3 Січня 2011, 22:03
   Відповісти

   А це свято буде закрите - як сиру і вина, чи просто на вулицях центру, як різдвяний ярмарок?

  • гість

   8 Січня 2011, 11:45
   Відповісти

   на вулицях центру

Коментувати

Ім'я*
Коментар*
Код*
  

Думки експертів

Особистості

Юрко Назарук

Проекти: “Криївка”, “Найдорожча ресторація Галичини” (“Масони”), “Мазох- caf?”, Перший український канапковий концепт “Вар’яти”, “Старенький трамвай”, “Львівська майстерня шоколаду”, Відкрита кав’ярня “Діана на Ринку”, “Дім легенд”, Галицька Жидівська кнайпа “Під Золотою Розою”, ресторація-музей “Гасова лямпа”, Фестиваль-ресторація “Лівий берег”.

Новини партнерів

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов